Kultūros naujienos
Įėjimas į biblioteką
 JÅ«sų IP adresas:
3.238.113.236
 Vardas:
 Slaptažodis:

Priėjimo taisyklės
Registracija
Užmiršote slaptažodį?
Interfeisas
Kontaktai
 El. paÅ¡tas:
info@elibrary.lt
 Telefonas:
+370 5 248-1536
 Mobilus:
+370 699 16184
 PaÅ¡to adresas:
Zietelos g. 3, korpusas A
03160, Vilnius
 Serverių adresai:
http://elibrary.lt
http://e-library.lt
http://ebiblioteka.lt
http://e-biblioteka.lt
 Administratorius:
editor@elibrary.lt
Autorinės teisės
Skaitikliai
 CQ Counter:
e-LIBRARY

Tarptautinė kompanija “Vivasan”

Tarptautinė kompanija “Vivasan” įkurta 1996 metais Austrijoje. Jos ilgametį vadovą Tomą Gottfrid pažįsta daugelio šalių vadovai, ambasadoriai, verslo atstovai. Jie ne kartą yra pabrėžę, jog kompanija „Vivasan“ pasižymi puikia reputacija, unikalios produkcijos gamyba ir jos sėkmingu platintinimu, sveikatos ir grožio priežiūros propogavimu, sveiko gyvenimo būdo puoselėjimu.

Kompanija „Vivasan“ gamina ir platina natūralius aukštos kokybės produktus, skirtus sveikai mitybai, kūno priežiūrai, vidaus organų profilaktikai. Produkcija atitinka aukštos kokybės reikalavimus, gaminama tik iš natūralių produktų, yra gerai užsirekomendavusi pasaulinėje rinkoje. Penkios Šveicarijos mokslo-tyrimų labaratorijos kuria unikalius produktus, išlaikančius aukštų standartų reikalavimus, senovinių receptų pagrindu.

Kompanija „Vivasan“ veikia 19-oje Viduriio ir Rytų Europos, Azijos bei Tolimųjų Rytų šalyse. Kompanijos atstovybėse dirba virš 100 tūkst. gerai paruoštų konsultantų, aukštos klasės specialistų, turinčių patirtį farmacijos, vadybos ir verslo srityse.

Lietuvoje kompanijos “Vivasan” konsultantai ir specialistai dirba Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Visagine, Druskininkuose, švenčionėliuose. Jie nuolat dayvauja rengiamuose kompanijos seminaruose, mokymuose, naujos produkcijos prezentacijose, forumuose, klubiniuose renginiuose ir t.t.

Besidomintys “Vivasan” produkcija, savo sveikatos ir grožio priežiūra, prašome kreiptis į geografiškai artimiausią kompanijos atstovą, kurio buveinės adresas ar kontaktai yra nurodyti leidiniuose.

Pasirinkite teisingą kelią į sveikatą, grožį, ilgaamžiškumą ir laimę!

Informacija apie produkciją.